Forum Federacji Ravedns

FORUM FEDERACJI RAVENDS


#1 2008-08-25 09:21:28

Julia

Administrator

Zarejestrowany: 2008-08-25
Posty: 14
Punktów :   

przedstawmy się;)

New Legnica
Ravens~M
Posty: 0

Pop: 255
Osady: 2
Germanie
   
Utworzone: 15.08.08 05:15
Jesli o mnie chodzi to mam na imię Rafał , grałem w poprzedniej edycji - dotrwałem do końca, niestety cud, który budował nasz sojusz zajął dopiero a może aż drugie miejsce.

W poprzedniej edycji byłem szefem Ravens~M i członkiem rady koalicji Ravens. Teraz jak na razie jest podobnie.

Na co dzień pracuję pracuję , skonczyłem studia - Międzynarodowe Stosunki Polityczne.

Pozdrawiam

Wszystkich
honorek
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 220
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 15.08.08 09:24
Halo Kochani !

Honorek - to skrót od imienia Honorata.

Grałam razem z wieloma z Was na poprzedniej edycji s7.

Uzależnienie od Traviania - pełne

Poprzednim razem nie wyszło z cudem, choć tak niewiele brakowało ...
Tym razem będzie dobrze !
A więc szable w dłoń Koleżanki i Koledzy !!!!

Pozdrowionka dla Wszystkich
Honorek
marco_tm
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 123
Osady: 1
Germanie
   
Utworzone: 15.08.08 09:37
Heloo Heloo,

mam na imię Marcin od 3 edycji gram na speedzie a więc nadszedł czas spróbowania gry na normalnym serwie

Aktualnie gram również na 6 classic.

Na speedzie 2 edycje temu budowaliśmy cudaka.

Na co dzień pracuje.

Pozdrawiam Wszystkich
malyjohn
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 264
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 15.08.08 10:51
elo elo 3 2 0 ;]

witam all people w naszym cute sojuszu na imie mam michal 'misiek' gralem na speedzie ale po jakims czasie zrezynowalem z tego poniewaz wszytko zaaaa szybko sie dzialo na nim sie obrocilem juz leca na mnie wojska itp;] dlatego wole normalny world teraz mam wakcje a od pazdziernika ide na 2 rok na Agh...

moje motto:

"to co cie nie zabije jedynie cie wzmocni"

pozdrawiam
Globtroter
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 201
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 15.08.08 11:15
Witam wszystkich!
Mam na imię Sławek.
Mieszkam w Mławie i mam 26 lat.
Na co dzień pracuje i uczę się na Wydziale Inżynierii.Resztę swojego czasu spędzam przy Travianie, jak większość z was...

Pozdrawiam i życzę miłej gry..
Exodus
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 228
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 15.08.08 12:02
Witajcie towarzysze broni!
Mam 26 lat, na imię Piotrek i jestem z Krakowa (wstęp jak na spotkaniu AA ).
W poprzedniej edycji s7 byłem członkiem Ravens C.Tamtą grę ukończyłem z wielkim niedosytem, gdyż nie udało nam się wybudować cudu.
Obecny serwer jest już moim czwartym z kolei (grałem również w pierwszej edycji s4 oraz gram nadal na s9.) Ogólnie rzecz ujmując jestem travian nałogowcem
Z wykształcenia jestem informatykiem, na co dzień pracuję dla firmy telekomunikacyjnej. W wolnych chwilach słucham dużo muzyki i amatorsko bawię się w jej tworzenie. Interesuje się ponadto historią współczesną oraz polityką. Oprócz tego uwielbiam sport, głównie piłkę nożną. Jestem kibicem najstarszego polskiego klubu sportowego Cracovii.
Mam nadzieję, że we wspólnym gronie spędzimy dużo fajnych chwil i będziemy się razem dobrze bawić, bo o to przecież chodzi w tej grze.


keicam06
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 215
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 15.08.08 13:31
Witam.

Mam na imię Maciek i mieszkam w okolicach Krakowa. W traviana gram już dość długo ale zawsze coś stawało mi na drodze i nigdy nie dotrwałem do końca żadnego serwera. Mam nadzieję że tym razem będzie inaczej.
Poza travianem mam jeszcze życie prywatne. Na co dzień uczę się i pracuję w Krakowie. Studiuję bezpieczeństwo publiczne i indywidualne i pracuję w urzędzie miasta. Zarówno moja praca jak i studia są ze sobą ściśle powiązane, zmuszam ludzi do spłaty długów.

Mam nadzieję że wygramy ten serwer.

Pozdrawiam wszystkich.
rysiulaa2
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 191
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 15.08.08 14:00
Witam
mam na imię Monika, mam 25 lat i pochodzę z festiwalowego Jarocina. na codzień pracuje ( niestety studia mam już za sobą:/), słucham muzyki,oglądam filmy, czytam czytam i jeszcze raz czytam co mi wpadnie w ręce oczywiście z pewną dozą krytycyzmu literackiego heh, jeżdże na różne zloty motocykli i festiwale no i oczywiście gram z wami w traviana. w porzedniej edycji grałam w Ravens~M i o mały włos cud byłby nasz, ale liczę na to że tym razem się uda tym bardziej ze juz od poczatku tworzymy zgraną ekipę do boju! Pozdrawiam wszystkich gorąco Rysiulaa2(Monika)
kondera
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 134
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 15.08.08 16:16
witam mam na imie marcin gralem juz w wielona z poprzedniej edycji s7 mam 25 lat zajmuje sie gotowaniem zawodowo od jakis 8 lat obecnie jestem szefem kuchni na kilka restauracji mojego szefa jag wygramy serwer robimy imprezke jedzonkiem sie zajme niema sprawy pozdrawiam wszystkich klanowiczow

Autor      Wiadomości
ola8
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 178
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 15.08.08 18:33
Witam Wszystkich Travianoholików , mam na imię Ola, mam 25 wiosenek za sobą, na codzień (dosłownie codzień) pracuję w fimie rodzinnej zajmującej się obsługą cateringową, widzę że może być ten serwer bardzo ciekawy (sporo symaptycznych ludzi jest w naszym sojuszu),
grałam na speed w poprzedniej edycji jednak nie udało nam sie zbudować cudaka, mam nadzieję, że będziemy razem ze sobą współpracowali, a przy tym dobrze bawili, pozdrawiam wszystkich, Ola Manola
police
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 227
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 15.08.08 18:43
Witam
Mam na imię Grzegorz troszkę wiosenek za sobą ,jestem ze Szczecina .
W poprzedniej edycji s7 grałem w Ravens~M troszkę szkoda że nie udało się wygrać .Myślę że teraz będzie ok
Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej zabawy
2promile
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 171
Osady: 1
Germanie
   
Utworzone: 15.08.08 21:52
No to jak wszyscy to wszyscy mus to mus lece:

Mam na imię Marcin mam 29 wiosen no bliżej 30-stu ale po co sobie dodawac (co nie?)

Na codzien pracuje jako kierowca w piekarni no i może stąd wzioł się mój nick (przymusowa abstynecja)
Jak każdy w miare żywy człowiek lubie obejrzec jakiś film ,coś muzyki posłuchac, pobiegac za pilka

Moja przygoda z travianem trwa już około 1.5roku
na początku nie odstępowałem od komputera całyczas gapiąc się w monitor żeby ktoś mi nienabrózdził
teraz moja gra jest troche bardziej ekstremalna
bo moja dama sie pląta po domu no i trzeba grac metoda szybkich doskoków żeby bardzo nie narzekała że mimo tego że wywalczyłem dwa długie podejścia do gry to i tak dorabiam na boku
2x opracowane, ostatnio przez 2promile am 15.08.08 21:54
maxi
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 206
Osady: 1
Germanie
   
Utworzone: 16.08.08 11:12
Siema,
mam na imię Paweł mam 12lat (jestem najmłodszy z sojuszu) uwielbiam grać w piłkę, słuchać muzy. uwielbiam sie śmiać

W travke gram półtorej roku mój pierwszy serwer
to był s3.pl (poprzednia edycja) który się tak złożył że go wygraliśmy teraz gram na s7.com i na s7.pl (ostatnio powstał film o s7.com (PFtF kto chce oglądnąć niech napisze na pw)
zwykle gram pod nickiem pawlacz ale tak się zdażyło że zagrałem pod nickiem maxi(dobra już was nie zanudzam moją historią)
andrzejek_86
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 339
Osady: 1
Germanie
   
Utworzone: 17.08.08 12:30
Witam! Jako, że trzeba to i ja się wpiszę.
Kłaniam się Jędruś… Jestem z okolic Warszawy. Jakiś czas temu postanowiłem być wiecznym nastolatkiem więc obecnie(w chwili pisania) mam 19 lat 32 miesiące 16 dni 15 godz i 29 min:P

Studiuję na 4 roku Wydziału Inżynierii Produkcji, a teraz dodatkowo rozpoczynam studia na budownictwie. Kiedyś trenowałem siatkówkę obecnie gram tylko rekreacyjnie przez kontuzję, oprócz tego bilardzik, tenis itp itd. Obecnie w ramach wakacji pracuję sobie.

Poprzednio grałem na s5 w NWO-TOG niestety nie udało nam się wybudować cudu chociaż byliśmy blisko, ale cóż tym razem uda się na s7

Pozdrawiam i życzę powodzenia:]
smiechotka
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 211
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 17.08.08 20:12
Grabulka!

No to jak wszyscy to wszyscy... I ja też...

Mam na imię Viola, na dniach mi stuknie oczko = 21 (stara dupa ze mnie ale to nic)

Pochodzę z Rzezawy, obecnie na co dzień się obijam, od października po lipiec studiuje, na kierunku pedagogika, specjalność: opiekuńczo-wychowawcza (gdyby ktoś czasem wymagał "opieki" szczególnie jakiś miły Pan to służę pomocą )

Zainteresowania: inne niż wszystkie, wyszywam obrazy, czasem lubię pokreślić po kartce papieru
Standardowo: sport, muzyka i inne...

Travian: od roku wierna i oddana Ravens i s7, poprzednia edycja do końca, mam nadzieję, że i ta będzie zaliczona tylko jeszcze do tych bardziej udanych i nie z cudem na II tylko I miejscu, długi czas na stanowisku dyplomata, pod koniec spadek wiemy dlaczego .
Rekreacyjnie: 3xspeed, s5, s9.

W poprzedniej edycji poznałam dużo wspaniałych i wartościowych ludzi, z połową do dziś mam przyjemność tutaj grać ponownie, rozmawiać a nawet pić piwo
Myślę, że z tej edycji też coś wyniknie

Pozdrawiam gorąco całą załogę, a szczególnie: Honoratkę, Rafała, Rafała, Adama, Sebastiana, Konrada i innych, których chociaż bym chciała nie jestem w stanie wymienić...
THX Wam za wszystko!!!
Irek
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 249
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 17.08.08 23:18
Hejka, witam wszystkich

Na imie mam Irek urodzilem sie 34 (prawie35) lat temu w Zabrzu.Jak kazdy z was spedzam wiekszosc czasu tutaj(tzn Travian)
Jestem "weteranem" Ravens~M (stary nick. Irenus Maximus)teraz NAPEWNO wybudujemy Cudaka!!!
W chwilach wolnych od Traviana uprawiam troche sportu, Mountainbiking, Pilka Nozna, plywanie..itd

Zycze wszystkim Sojusznikom milej zabawy

Pozdro, Irek
usunięte
   
Utworzone: 18.08.08 11:02
A ja jestem Kuba, mam 13 lat, w traviana gram od ponad pół roku. Jestem uzależiony od speedów... Na codzień zajmuje się chodzeniem do szkoły, jak są wakacje gram w traviana i jakieś gry na PS3

Aha, w tej edycji musimy zbudować cudaka ;]
1x opracowane, ostatnio przez am 18.08.08 11:02
trawianka
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 123
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 18.08.08 20:54
Wow, powyższego posta nie przebije chyba ze Wam zaproponuje jakąś wycieczkę
Mam na imię Dorota, gram na s7 drugi raz, w tej samej drużynie. Jestem na etapie przeprowadzki, juz mam podloge do spania, więc lada moment zabiorę się za grę na serio
pozdrowienia dla Was
usunięte
   
Utworzone: 18.08.08 22:47
A ło co chodzi że mojego postu nie przebijesz?
trawianka
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 123
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 18.08.08 23:43
a siem mi pomylily posty - mialam na mysli ten w ktorym nasz kolega pisze ze w razie imprezy moze wszystkich nakarmic starzsze panie mają czasem problemy ze wzrokiem, ot cala sprawa
leonidas75
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 162
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 19.08.08 23:12
Witam wszystkich.
Na imię mam Leszek. Mam 33 lata. Mieszkam w Mińsku Mazowieckim. Lubię posłuchać dobrej muzyki oraz pograć z kolegami w piłkę nożną.

P.S. Moja żona twierdzi, że jestem uzależniony ... od Traviana.
Kruzyn
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 128
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 20.08.08 02:53
Witam.
Mam na imię Paweł Krużyński stąd mój nick "Krużyn", mieszkam w Grudziądzu i za miesiąc skończe 19 lat. Skończyłem szkołe LO Informatyczne. Mam zamiar zacząć prace i studiować na UMK w G-dz. W wolnych chwilach lubie słuchać muzyki (Techno, Trance, Pop) oczywiście amatorsko zajmuje sie sklejaniem czy jak kto woli mixowaniem kawałków Lubie polatać za piłeczką jak każdy pewnie, wypić dobrze jak jest okazja (Nie jestem AA ) no i dobrze się bawić. W Traviana gram po raz pierwszy. Wierze, że to jest silna i zgrana grupa i wygramy razem ten serwer. Poza Travianem gram w plemiona, grałem na s1 tam byłem w plemieniu top5 ale zakończyłem gre i teraz gram na s21 rekreacyjnie.

No to na tyle
Pozdrawiam,
Paweł - Krużyn
1x opracowane, ostatnio przez Kruzyn am 20.08.08 02:54
pawel66
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 217
Osady: 1
Germanie
   
Utworzone: 21.08.08 06:29
witam cześć i czołem
sam nie wiem skąd się wziąłem
tak chyba Paweł moje imie
na nartach często napierdalam w zimie
mam już ponad 26 lata
oraz stukniętego brata
jak zbudujemy tutaj cud to bedzie coś
a teraz o sobie niech napisze jeszcze ktoś

jatn
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 137
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 21.08.08 16:38
wita Was Adam,
latek nieco ponad 30.
w poprzedniej edycji też w Ravensach~M
nick Vala (khem, zabrałem wtedy konto żonie bo się męczyła na nim tylko ). No cudu nie postawilim, ale dzielniem go bronilim

W realu na co dzień telekomunista, pilnuje działania internetu, stąd na traviana mam sporo czasu

maniakalnie przyczepiam się do niektórych RPG (kiedyś mud tak z 6 lat klikania, potem ogame tak z 3 lata, a teraz travian i tak wkółko) a wszystko okraszone mroczną, pogańską i diaboliczną muzą...

a sport też uprawiam, z pilotem w telewizorze:P

zatem do boju Ravensi
pzdr.
maxi
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 206
Osady: 1
Germanie
   
Utworzone: 24.08.08 10:08
Kto wygrał??
Julia
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 157
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 24.08.08 14:00
ELO
Jestem Julia w realu i w travianie. Mam 25 lat skonczone w lipcuGram 2 lata w travke, wczesniej w poprzedniej edycji s4 nawet zdobyłam cud z sojuszem, steskniłam się za travianem i znów tu jestem W ravedns jestem 2 dzien i jest tu wielu fajnych ludzi a to jest najważniejsze w travianie żeby się zgrac i dac czadu
zanafar
Ravens~M
Posty: 1

Pop: 170
Osady: 1
Galowie
   
Utworzone: 24.08.08 20:17
Ooo mamy tu forum
No to ja też coś o sobie
Jestem Sebastian 20 letni student Inżynieri materiałowej z Gdyni, nienaganny optymista poprzedniej edycji, znany ze swojej orginalnej pisowni, i błyskotliwych pomysłów ale gość pochwał
Ty razem damy rade z cudem
Na codzień zajmuje sie studiowaniem i różnościami
Zainteresowania: sport, travian:P, muzyka filmowa, czynny wiking(tłuke sie ze znajomymi i rekrutami )
szary
Ravens~M
Posty: 2

Pop: 127
Osady: 1
Rzymianie
   
Utworzone: 25.08.08 09:12
Witam
Nazywam się Marcim. Jestem ze Szczyrku. Poza graniem w Traviana chodze na liczne imprezy i pracuje. Lubie kolarstwo górskie i narciarstwo.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolin.pun.pl www.salonykosmetyczne.pun.pl www.westinfo.pun.pl www.bioajd.pun.pl www.liga1on1.pun.pl